Macro Molds Polska

MASZYNY SPECJALNE, FORMY WTRYSKOWE

Firma MACRO MOLDS POLSKA Sp. z o. o. zajmuje się produkcją form do gumy i tworzyw, form ciśnieniowych do odlewnictwa, produkcją przyrządów i urządzeń do usprawniania i automatyzacji procesów technologicznych, regeneracją i modernizacją narzędzi do obróbki gumy, tworzyw i blach oraz usługami projektowymi i obróbczymi.

Głównymi klientami są firmy z branży motoryzacyjnej, AGD oraz firmy z innych branż.
Firma posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001

Firma MACRO MOLDS POLSKA znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - w podstrefie w Tychach więcej o lokalizacji. Posiada strategiczne położenie w centrum przemysłu motoryzacyjnego w Europie Zachodniej.
Firma powstała w maju 2005 roku. W sierpniu 2006 roku oddano do użytku budynek o powierzchni użytkowej 2000 metrów kwadratowych.

W budynku znajduje się część biurowa i socjalna oraz hala produkcyjno-usługowa. Część biurową zajmują pomieszczenia administracyjne, biuro projektowe oraz zaplecze konferencyjno - szkoleniowe. Hala produkcyjna wyposażona jest w dwie suwnice o udźwigu 10 i 16 ton. Znajdują się w niej: nowoczesne maszyny sterowane komputerowo (obrabiarki CNC, EDM oraz Waterjet), konwencjonalne obrabiarki do metali, urządzenia spawalnicze oraz stanowiska ślusarsko - montażowe. Obecnie zatrudnionych jest ponad 60 pracowników

Od 26 kwietnia 2012 roku wiekszościowym udziałowcem jest francuska firma TECMA GROUP specjalizująca się w projektowaniu i produkcji maszyn specjalnych.

Zapytanie Ofertowe:
Zapytanie na oprogramowanie CAD, Zapytanie na urządzenie do Pressetingu,
Zapytanie na maszynę pomiarową, Zapytanie na urządzenie do frezów, Zapytanie na centrum obróbcze;

Firma realizuje projekt dofinansowania że środków Uni Europejskiej: Szczegóły
Firma realizuje projekt dofiannsowania ze środków Unii Europejskiej: Paszport do eksportu Informacje o projekcie dofinanowanym z funduszy UE